Systém vařiče s příslušenstvím MSR WindBurner Group Stove System

Kód: 13491
Neohodnoceno
Značka: MSR
5 877 Kč
*
Sada plynového vařiče a hrnce o objemu 2,5L pro 2 – 4 osoby_x000D_

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vařič je na rozdíl od většiny plynových vařičů na trhu, které pracují s otevřeným plamenem vybaven patentovanou technologií sálavého tepla, vydávaného zapálenou magnéziovou pěnou.

Účinnost vařiče ještě zvyšuje tepelný výměník na dně 2,5L nádoby, který zabraňuje přístupu větru ke žhnoucí pěně. Uživatel může velmi jemně ovládat přívod paliva a regulovat tak intenzitu hoření. Vařič je rovněž vybaven vnitřním regulátorem tlaku, který se stará o optimální chod. Výhodou tohoto řešení je prakticky nulový vliv větru na chod vařiče i úspora paliva.

Převaha této technologie oproti běžným vařičům bude tím patrnější, čím horší povětrnostní podmínky budou panovat.

Samotná 2,5L velká nádoba je vyrobena z lehké hliníkové slitiny a je vybavena nepřilnavým keramickým povrchem. Hliníkové víko nádoby je částečně perforované, aby se dalo využít ke slévání (např. těstovin). Pro pohodlnější slévání je na okraji nádoby přichycen malý háček, jež drží víko nádoby. Držák nádoby je složitelný a ve složeném stavu drží víko nádoby tak, aby se během přepravy neotvíralo.

Kartuše s regulátorem plamene je oddělená od samotného vařiče s nádobou, což zajišťuje výrazně lepší stabilitu oproti běžným řešením, kdy je vařič s nádobou našroubován na kartuši. Široké skládací nožičky vařiče umocňují stabilitu celého systému. Vařič i s 230 g kartuší lze sbalit do varné nádoby pro dosažení maximální kompaktnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kemping a turistika
Hmotnost: 599 g
Typ: Plynový vaříč s příslušenstvím
Množství uvařené vody: 14 l
Doba hoření: 95 min
Palivo: IsoPeo (plyn)
Doba varu 1L vody: 6.2 min
Minimální hmotnost: 591 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: